Turniej „Kinder+sport” rozpoczęty! Czwórki na stracie

Tegoroczny cykl turniejów „Kinder+sport” czyli wojewódzkich rozgrywek mini siatkówki rozpoczęto od zmagań rocznika 2007 – „czwórek”.
W pierwszym etapie, którym są Otwarte Mistrzostwa Gdańska wzięło udział 19 zespołów. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły pod opieką trener Marty Tucholskiej.
I etap podzielono na 4 grupy po 5 i 4 zespoły w każdej. Gedania II po dwóch wygranych meczach zajęła 2 miejsce w grupie i trafiła do grupy z zespołami rywalizującymi o miejsca 5-8. Dziewczętom za walkę, zaangażowanie i serce pozostawione na boisku należy się wielka pochwała, wywalczyły 8 miejsce w turnieju!
Niestety choroby zdekompletowały nasz pierwszy zespół, który już w I etapie rozgrywek walczył ze srebrnymi (Lębork) i brązowymi (Chwaszczyno) medalistkami turnieju. Gedanistki mimo porażek zmotywowały się, wygrały dwa mecze i ostatecznie zajęły 17 miejsce.
Kolejny etap rozgrywek „czwórek” odbędzie się w Chwaszczynie 22 marca, natomiast „dwójki” rozpoczną zmagania 15 lutego, a „trójki” 16 lutego. Oba turnieje rozegrane zostaną w SP 85 w Gdańsku.

Posted in aktualnosci, mini siatkówka, mlodziczki.