Młodziczki Gedanii IV w Szczecinie

8 meczów 22 sety i ostatecznie IV miejsce zajęły zawodniczki I zespołu młodziczek Gdańskiej Gedanii. To był długi ciężki i wyczerpujący turniej, w którym Gdańszczanki rozegrały najwięcej setów ze wszystkich uczestniczących zespołów. W grupie walczącej o miejsca 1-6 nasze siatkarki wszystkie mecze kończyły w trzech setach. Poziom zespołów był bardzo wyrównany, a ostatni mecz turnieju który  rozgrywany był przez Gedanię i gospodynie turnieju Pomorzanie Szczecin według niezależnych obserwatorów był najlepszym meczem turnieju. Młodziczki Gedanii uległy Szczeciniankom 1-2 jednak emocji i wymian wystarczyło by na kilka spotkań. Turniej był ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającymi się 7.10 rozgrywkami wojewódzkimi młodziczek. W pierwszym turnieju Gedanistki będą gospodyniami i zmierzą się z zespołami z Malborka, Stężycy i Pucka.